Akcent - Szkoła językowa

O nas

O nas Szkoła Językowa AKCENT działa z powodzeniem na rynku od 2006 roku, najpierw w Lublińcu (woj. śląskie), a następnie od 2009 roku w Krakowie-Bielanach.

Na Śląsku, do końca roku 2010, uczyliśmy nie tylko języków obcych, ale również głównych przedmiotów szkolnych przygotowujących do matury (min. matematyki, polskiego, historii, WOSu, geografii, biologii). Uczestniczyliśmy w przetargach oraz projektach UE, na stałe współpracowało z nami kilkunastu lektorów i nauczycieli. Uczyło się z nami wiele firm i grup zawodowych. Pomagaliśmy przy tłumaczeniach nie przysięgłych.

Obecnie w Krakowie-Bielanach prowadzimy zajęcia języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i francuskiego. Współpracuje z nami kilkoro wykwalifikowanych lektorów.

Od marca 2014 roku wprowadziliśmy w siedzibie Szkoły Akcent w Krakowie-Bielanach, a także z dojazdem do domu klienta, zajęcia z polskiego, matematyki, biologii, fizyki, chemii, historii, geografii oraz WOSu prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli. Przygotowujemy do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego z w/w przedmiotów.

Oferujemy również tzw. odrabianie lekcji z dzieckiem w domu klienta prowadzone przez doświadczonych nauczycieli.

Uczymy osoby na kursach w małych, kameralnych grupach (do 5 osób), a także indywidualnie nowoczesnymi, multimedialnymi metodami na wszystkich poziomach nauczania dla dzieci (od 6. roku życia), młodzieży i dorosłych. Wykorzystujemy książki i materiały pomocnicze wiodących wydawnictw np. Cambridge, MACMILLAN, Oxford, Longman.

Wykonujemy tłumaczenia nie przysięgłe.

Kontakt Szkoła Językowa AKCENT
Księcia Józefa 210 A