Akcent - Szkoła językowa

Oferta

Oferta W siedzibie Szkoły Językowej AKCENT prowadzimy kursy oraz lekcje indywidualne języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i francuskiego na wszystkich poziomach nauczania.

Od września 2014 roku oferujemy lekcje angielskiego i niemieckiego przez Skype'a (konwersacje, lekcje z podręcznikiem). Warunkiem rozpoczęcia lekcji przez Skype'a jest przedpłata zajęć na konto bankowe podane na stronie internetowej.

Uczymy dzieci od 6. roku życia (które potrafią rysować), a także prowadzimy zajęcia dla młodzieży i dorosłych.

Przygotowujemy do egzaminów z języka obcego: po 6-klasie, gimnazjalnych (podstawowego i rozszerzonego), matury (podstawowej i rozszerzonej) oraz do egzaminów państwowych np. FCE z angielskiego.

W naszej Szkole Językowej uczymy klasycznymi metodami nauczania kładąc akcent równolegle na rozmawianie, pisanie, rozszerzanie słownictwa, wymowę oraz słuchanie.

Prowadzimy zajęcia konwersacyjne.

Szkoła Językowa AKCENT dysponuje szeroką gamą najnowocześniejszych materiałów do nauczania języków obcych (z wykorzystaniem multimediów). Można też zakupić podręczniki w Głównej Księgarni Naukowej przy ul. Podwale 6 w Krakowie z 15% rabatem dla naszych klientów (za okazaniem kuponu rabatowego) .

Kursy (30 godzinne) i pakiety lekcji indywidualnych (15 godzinne) kończą się otrzymaniem przez kursanta certyfikatu (na życzenie klienta z dołączoną informacją o dokonanym postępie w trakcie nauki). Po ustalonym pakiecie zajęć, możliwy jest test sprawdzający wiedzę kursanta (na życzenie).

Lekcja trwa 45 minut, z wyjątkiem dzieci 6. letnich – 30 minut.

Szkoła Językowa AKCENT stawia na indywidualne podejście do każdej osoby, uwzględniając w teście kwalifikacyjnym na początku nauczania naturalne predyspozycje do uczenia się języków obcych, oczekiwania i preferencje klienta, a także jego słabe strony.

Na życzenie klienta lektor angielskiego dojeżdża do domu klienta na terenie następujących dzielnic Krakowa: Bielany, Balice, Olszanica, Chełm, Wola Justowska, Przegorzały, Salwator, a także do Piekar, Kryspinowa i Liszek.

Za zajęcia w siedzibie Szkoły Językowej AKCENT płatność dokonywana jest najpóźniej w dniu odbywanych zajęć, a za lekcje z dojazdem lektora do domu dokonuje się przelew, tak by środki pieniężne wpłynęły na konto przed planowaną lekcją.

Pieniądze wpłacone na zajęcia w grupach, w przypadku nieobecności kursanta, nie zostają zwrócone.

Za wszystkie formy zajęć wystawiamy rachunki (jesteśmy firmą podmiotowo zwolnioną z podatku VAT).

Prowadzimy tłumaczenia nie przysięgłe.

Dla nas najważniejsza jest jakość!

Kontakt Szkoła Językowa AKCENT
Księcia Józefa 210 A