Akcent - Szkoła językowa

Oferta

Oferta W siedzibie Szkoły Językowej AKCENT prowadzimy kursy oraz lekcje indywidualne następujących przedmiotów szkolnych: języka polskiego, matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii, historii i WOSu. Zajęcia prowadzimy na wszystkich poziomach nauczania, od nauczania początkowego w szkole podstawowej, poprzez gimnazjum aż do szkoły ponadgimnazjalnej z maturą.

Na życzenie prowadzimy tzw. odrabianie lekcji z dzieckiem w domu klienta (oferta indywidualna).

Uczymy dzieci od 6. roku życia (które potrafią rysować), a także prowadzimy zajęcia dla młodzieży i dorosłych.

Przygotowujemy do egzaminów po 6. klasie, po gimnazjum oraz do matury (podstawowej i rozszerzonej).

W naszej Szkole Językowej uczymy klasycznymi metodami nauczania kładąc nacisk na rozmawianie, pisanie, rozszerzanie słownictwa, wymowę oraz słuchanie.

Szkoła Językowa AKCENT dysponuje szeroką gamą materiałów do nauczania w/w przedmiotów. Można też zakupić podręczniki w Głównej Księgarni Naukowej przy ul. Podwale 6 w Krakowie z 15 % rabatem dla naszych klientów (za okazaniem kuponu rabatowego).

Kursy (30 godzinne) i pakiety lekcji indywidualnych (15 godzinne) kończą się otrzymaniem przez kursanta certyfikatu (na życzenie klienta z dołączoną informacją o dokonanym postępie w trakcie nauki). Po ustalonym pakiecie zajęć, możliwy jest test sprawdzający wiedzę kursanta (na życzenie).

Lekcja trwa 45 minut, z wyjątkiem dzieci 6. letnich – 30 minut.

Szkoła Językowa AKCENT stawia na indywidualne podejście do każdej osoby, uwzględniając w teście kwalifikacyjnym na początku nauczania naturalne predyspozycje do uczenia się wybranego przedmiotu, oczekiwania i preferencje klienta, a także jego słabe strony (np. dysfunkcje rozwojowe, trudności z koncentracją i pamięcią krótkotrwałą/długotrwałą).

Na życzenie klienta nauczyciel dojeżdża do domu klienta na terenie następujących dzielnic Krakowa: Bielany, Balice, Olszanica, Chełm, Wola Justowska, Przegorzały, Salwator, a także do Piekar, Kryspinowa i Liszek.

Za zajęcia w siedzibie Szkoły Językowej AKCENT płatność dokonywana jest najpóźniej w dniu odbywanych zajęć, a za lekcje z dojazdem nauczyciela do domu dokonuje się przelew, tak by środki pieniężne wpłynęły na konto przed planowaną lekcją.

Pieniądze wpłacone na zajęcia w grupach, w przypadku nieobecności kursanta, nie zostaną zwrócone.

Podobnie, gdy na 24 godziny przed planowana lekcją, gdzie nauczyciel dojeżdża do klienta, nie zostanie to zgłoszone do siedziby Szkoły Językowej AKCENT, pieniądze wpłacone przelewem, nie zostaną zwrócone klientowi.

Za wszystkie formy zajęć wystawiamy rachunki (jesteśmy firmą podmiotowo zwolnioną z podatku VAT).

Dla nas najważniejsza jest jakość!

Kontakt Szkoła Językowa AKCENT
Księcia Józefa 210 A